Fundacja Młodych Talentów „Morgan” poszukuje wolontariuszy!
Wolontariat przynosi ogromną radość i satysfakcję. Dzięki bezinteresownemu niesieniu pomocy, nie tylko robisz coś dla innych, ale sam stajesz się lepszym człowiekiem!

Wolontariat w Fundacji pozwala także nauczyć się nowych umiejętności, poznać ludzi pełnych pasji, a także zaangażować się w ciekawą i pełną wyzwań działalność.
Działalność na rzecz Fundacji może okazać się w późniejszym wyborze drogi zawodowej i dodać dużo pewności siebie, przynosząc przy tym mnóstwo satysfakcji.

Dlaczego warto zostać wolontariuszem?
"Wolontariat to szansa zdobycia nowej wiedzy, umiejętności i ciekawego doświadczenia, które wzbogaci CV."
"Wolontariat daje możliwość spotkania interesujących ludzi i poznania ciekawych instytucji"
"Dzięki pracy jako wolontariusz możesz w atrakcyjny i kreatywny sposób spędzić swój wolny czas"
"Dzięki aktywności w wolontariacie odkryjesz w sobie kreatywność i zorganizowanie, a swoje umiejętności, które uważałeś za mało ważne okażą się nieocenione!"

Kto może zostać wolontariuszem?
Wolontariuszem może zostać każdy człowiek! Nie liczy się wiek, wykonywany zawód, czy szkoła w której się uczysz. Najważniejsza jest Twoja bezinteresowna pomoc! Dołącz do nas i pokaż, że stać Cię na poświęcenie swojego wolnego czasu innym.

Angażując się w wolontariat w naszej Fundacji nie musisz posiadać specjalnych kwalifikacji czy doświadczenia. Dla nas ważna jest chęć dobrowolnej pomocy oraz takie cechy jak: umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi i odpowiedzialność.
Ile czasu poświęca się na wolontariat?
Wolontariusze - wbrew obiegowej opinii - nie poświęcają całego swojego wolnego czasu na pomoc innym. To ile czasu możesz podarować Fundacji zależy tylko od Ciebie! Sam musisz określić ile godzin tygodniowo czy miesięcznie jesteś w stanie przeznaczyć.
Co zrobić żeby zostać wolontariuszem?
Przyjdź do siedziby Fundacji - czekamy na Ciebie w dniach wtorek-piątek od godziny 15:00 do 19:00, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i porozmawiamy o warunkach współpracy.
Możesz też zgłosić się do Fundacji wysyłając informację na adres: morganbiuro@gmail.com , z dopiskiem „WOLONTARIAT”.
Prześlij komentarz

0 Komentarze