MISJA I CELE


POŁĄCZONE SIŁY, WSPÓLNA PRACA, POSTĘP I ROZWÓJ!


Grupa nasza powstała dzięki inicjatywie Mateusza Dyki - trenera, nauczyciela wychowania fizycznego, prężnie działającego byłego prezesa GMKS Strzelec Frysztak. Mateusz do swojego pomysłu włączył swoich przyjaciół, z którymi łączy go pasja sportowa. Po licznych spotkaniach dokonaliśmy wyboru nazwy naszego przedsiębiorstwa na - Fundacja Młodych Talentów "Morgan".

"Morgan" to pseudonim piłkarski Dariusza Młocka. Był to nasz kolega, rzetelny zawodnik klubu Strzelec Frysztak, wychowanek Karpat Krosno. Darek zginął śmiercią tragiczną w 2012 roku. Był utalentowanym zawodnikiem, którego znaliśmy od najmłodszych lat.  Jako grupa przyjaciół postanowiliśmy upamiętnić naszego kolegę. Był on osobą dobrze znaną w naszej społeczności, szanowany wśród kolegów z drużyny i kibiców. Swoją postawą na boisku zasługuje na upamiętnienie jego osoby.

Będziemy działać w branży sportowej. Zamierzamy świadczyć usługi takie jak - treningi grupowe i indywidualne, obozy, diagnostykę (testy sportowe) oraz pomiar czasu na zawodach sportowych. Chcemy szkolić dzieci oferując profesjonalne treningi ze wsparciem najlepszej technologii do testów sportowych i diagnostyki. Będziemy także służyli innym, którzy wyrażą chęć zrobienia testów sportowych, oraz Tym klientom, którzy będą potrzebować nasz system pomiaru czasu na zawodach sportowych.

Nasze treningi dla dzieci będziemy przeprowadzać w odpowiednich grupach wiekowych, lub indywidualnie, w zależności od potrzeb i chęci naszych przyszłych uczestników. Dzieci w przedziale wiekowym 4-12 lat będą mogły korzystać z naszych treningów pod okiem wyszkolonych trenerów. Spotkania te będą odbywały się dwa razy w tygodniu z każdą grupą wiekową.

Obozy to oferta kierowana również do dzieci. Chcemy skupić się na podnoszeniu ich umiejętności sportowych. Poprzez wspólną pracę i zabawę na organizowanych pod tym właśnie kierunkiem obozach letnich i zimowych będziemy starali się zwrócić uwagę dzieci na to, jak ważny jest sport w codziennym życiu oraz jakie to niesie korzyści na przyszłość. W ofercie naszej będą mogły wziąć udział nie tylko dzieci z naszej gminy ale także z innych miejscowości czy gmin.

Chcemy także aby podczas naszych szkoleń i obozów sportowych, dzieci miały możliwość skorzystać z naszych usług diagnostycznych. Zakupiliśmy odpowiedni sprzęt do tego przeznaczony. Diagnostyka sportowa to analiza i pomiary ważnych czynników motorycznych i fizycznych, pokazuje w jakiej formie jest nasz organizm i na co zwrócić szczególną uwagę podczas treningów, aby podnieść swoją formę.

Każda osoba chcąca poddać się testom, będzie mogła skorzystać z naszych usług. Będzie to usługa odpłatna, a szczegółowy cennik będzie określał stawkę za każdy test.